TOYOTA HIACE

VIVIBOX v tomto voze perfektně sedí. Vůz je velmi prostorný. Možno vložit pod box spoustu přepravek a ty využít i k sezení.

1

VIVIBOX – nový rozměr kempování

Vážení příznivci kempování v autě, freecampingu, spaní v autě. Veletrh FOR CARAVAN nevyšel, proto vás všechny zveme do našeho showroomu v Karviné. Máme zde pro vás otevřeno vždy od 8-15hod. po telefonické domluvě. Telefonická domluva je nutná. Většinu času jsme na dílnách a vyrábíme pro vás boxy. Přijďte se podívat, že neděláme žádné dřevěné komody, ale kvalitní multifunkční kempovací boxy z nejkvalitnějších materiálů a komponentů na trhu. Neustále box zdokonalujeme a za poslední rok jsme provedli mnoho změn v oblast bezpečnosti, materiálů a kvality.

Uvidíte, že navštívit náš showroom se vám vyplatí.

2

VIVIBOX V OBDOBÍ KORONAVIRU

dokončovací práce
poslední úpravy a můžu do světa

I vtomto období zvládáme jak výrobu tak příjem nových objednávek na kempingové vestavby vivibox.

Noste roušky, má to smysl, sezóna se blíží.

FOR CARAVAN 2020 – aktualizováno

Čas letí, nezahálíme ani my a chystáme na veletrh překvapení ! Pokud se vše podaří, budete moci na veletrhu vidět novinku v rodině viviboxu. A pokud vás to zajímá, máme tady pár vstupenek za skvělou cenu ! ZADARMO ! najdete je zde

CARAVANING BRNO 2019

Konstruktéři mi pořád nedají pokoj. Neustále se mne snaží vylepšovat. V listopadu 2019 jsem byl na veletrhu Caravaning Brno 2019 a zde jsem prošel těžkou zkouškou. A zase našli zdokonalení a novinky. Nechte se o těchto novinkách informovat.