vivibox XL

(Hodnocení: 14)

51.500 89.750  s DPH

Modulární kempingová vestavba do auta pro velké mikrobusy

Kategorie:

Popis

vivibox XL

Modulární kempingová vestavba do auta pro velké mikrobusy

Základem modulární kempingové vestavby je korpus s multifunkčním šuplíkem. Postel se bez použití nářadí lehce spojí s korpusem a pohodlné spaní v autě je na světe. Do šuplíku vložte jednotlive moduly vařič/voda, spíž/UNI, skládací stůl, kompresorovou lednici a vytvořte si tak svůj  vymakaný vivibox

Další podrobné informace najdete zde

Nenašli jste svou značku a model v soupisech?  Chcete si Vivibox VYZKOUŠET ? Zavolejte nám a získejte bližší informace. Telefon +420 608 705 075.

 

14 recenzí vivibox XL

 1. Milan

  Byli jsme s manželkou mezi prvními, kteří si vivibox M koupili. Je to skvělá věc která udělá z firemního auta během 5-ti minut auto obytné. Projeli jsme skoro celou českou republiku a navštívili spoustu kempů ale kempovali jsme i mimo ně. vivibox nám sloužil jako Gin z kouzelné lampy. Kdo si zvolil jako životní styl kempování ten bude s viviboxem 100% spokojen. Milan a Eva, Přerov

 2. Jaroslav H.

  Viděl jsem na veletrhu v Brně, skvělý nápad, provedení, variabilita čtyři hvězdy za chybějící variantu pro kombíky ! jedna by se mi hodila do práce pro montéry. Jinak bezva.

 3. Daniel Michálek

  Super nápad. Skvěla komunikace vřele doporučuji

 4. Ivana Zajarošová

  Vivibox ke mně doputoval přes sociální sítě a velmi mně zaujal. Také pro naši rodinu by byla zajímavá verze pro kombíky,ale jak jsem se dočetla, tak i na ní se už pracuje. Tleskám,jde vidět, že se snažíte vyhovět všem 😊 věřím, že brzy budu moci vyzkoušet v praxi.

 5. Jiří Ludvík

  Do našeho Renaultu trafic space class jsem hledal výrobce vestavby a nasel je na Brněnskem veletrhu před covidem mezi mnoha jinými. Lide vyrábějící vivibox jsou kempari tělem i dusí, na svých výrobcích neustále hledají vylepšení, vychytávky a hlavně jsou spolehliví profesionálové. Vestavba nikde nevrže, nemlátí a je navíc perfektně zpracována. Takže za nás opravdu velká spokojenost👍

 6. Lucie Hrubá

  Zdar kempaři. Dlouho jsme vybírali vhodné spaní do naší Toyoty Proace. Nakonec vyhrál vivibox. Spokojenost maximální, perfektní provedení a za tuto práci i dobrá cena. DOPORUČUJI.

 7. Pavel

  Viděl jsem už hodně vestaveb, levné i nejdražší. Ty levné dělají stolaři, typické komody z Ikei. Taky jsem viděl kovové z hliníku od klempířů a zámečníků. Ovšem tohle je do detailu promyšlený box pro kempování od lidí kteří opravdu kempují. Ty vychytávky které jsou použity nemůžou nikoho jiného napadnout. Radím všem přišetřit a pořídit vivibox.

 8. Libian

  Během rozhodování, kde a jakou vestavbu do našeho vozu, jsem pátral na internetu po mnoha možných dodavatelích, výrobců a možná i zprostředkovatelů. Po rozhodovaní, kde je kritérium cena, kvalita a funkčnost, jsem se rozhodl pro vivibox. Již po prvním kontaktu jsem byl mile překvapen přístupem a formou komunikace výrobní firmy. Během předání a první instalace do vozu, nám bylo vše vysvětleno včetně rad, a osobních zkušeností prodejců. Maximální vstřícnost, kvalita výrobku na vysoké úrovni ( zpracování, design, funkčnost ). Jsem rád, že jsem nevolil kompromis a pořídil si tento výrobek. Všem doporučuji a své rozhodnutí bych 100% neměnil.

 9. Den Sto

  Nejlepší box, co byl pro mě na trhu – a to jsem v tom ležel měsíc a hledal po celé Evropě. Hlavní přednost pro mě byla, že v Multivanu 6.1 (nejkratší verze) může celou dobu zůstat všech 7 sedadel – ostatní camping boxy – se musí vždy demontovat jedna a nebo úplně všechny. To je v na světovém trhu opravdu jedinečné. A další super věc je, že tam pasují ty „euro“ přepravky, takže si můžete nakoupit neomezeně tvarů a typů a různě si to tam skládat dle potřeby – takže já s tím jezdím vlastně furt – vůbec to nevyndávám a je to oragnizačně lepší než mít jen vysoký prázdný kufr – do přepravek dáváme nákupy, oblečení na dovolenou, jídlo, zboží co vozím, atd… prostě super. Jediná věc, co bych vylepšil (pokud to vůbec technologicky jde) je vlastní montáž a demontáž celého boxu. Já to tam nechávám stále, takže je mi to napůl jedno, ale představa, že bych to chtěl třeba kvůli nějakému nákladu jen vyndat a za hodinku zase vrátit je pro mě scifi… 🙂 Není problém ve váze nebo nemotornosti s boxem – je dobře uchopitelný, má držátka – pro dva lidi velice lehký na hmotnost. Problém je spíš v uchylování do vozu – tím, že se uchycuje popruhy a musí se různě na přesto centrovat, apod, tak pokud to člověk nedělá denně, tak to vždy chvíli trvá – je to práce tak na 20 min – centrovat, posouvat , utahovat, atd… Nevím zda by do multivanu nešlo nějaké uchycení do kolejnic?? Fakt nevím, jen přemýšlím. No, ale na hvězdičkách a spokojenosti to rozhodně neubírá… SUPER TOP VÝROBEK!!! DOPORUČUJI!!! PAVEL K. BRNO

 10. françois bouillet

  Je suis super satisfait de la Vivibox, elle me facilite vraiment la vie, pour mon travail en tant que Chef nomade, mais aussi pour mes voyages et mes loisirs ! Merci beaucoup !

 11. Lucie Bachoříková

  Vřele doporučuji. Objevili jsme na výstavě, láska na první pohled , nebylo co řešit. Ochota pánů probrat s námi vše do detailů, jednání rychlé, vše co bylo slíbeno splněno na 100%. Vše odzkoušeno. Jde vidět že chlapi ví co dělají.

 12. A.P.

  Dobrý den,
  zdraví Vás Poláci z Liberce.:-) V červnu jsme si u Vás nechali postavit a nainstalovat vestavěnou campingovou vestavbu do Forda Tournea Customa.
  Vestavba se osvědčila a osvědčuje náramně, zkrátka a dobře – je to naprostá paráda.:-)
  Díky za skvělou práci a přeju hodně spokojených zákazníků.
  Přeji krásný den a jsem s pozdravem
  A.P.

 13. Milan

  Vřele doporučuji nákup této vestavby. Užíváme již rok. Letos, poté co jsme s ním urazili 7300 km po Norsku a cosi jsme kdesi nechtíc uvolnili, aniž bychom to věděli, jsme narychlo před další cestou volali do firmy, že nutně potřebujeme ihned vyřešit vrzání. Nelenili, na druhý den ráno na nás čekali, ihned opravili, to co my jsme rozdrbali a ještě nám poradili další vychytávky na sprchu a upravili zdarma to, co už letos mají lepší a vychytanější.
  Musím říct, že toto už se zřídkakdy vidí. Urazili jsme dalších 3500 km a 3 týdny spánku v této bezvadné vestavbě bez jediné závady a vrznutí😊

 14. Veronika a Honza T.

  Vestavbu jsme objevili na veletrhu v Praze. Byla to láska na první pohled. Nyní již potřetí kempujeme a poznáváme krásy naší republiky. Pohodlné matrace, super lednice, sprcha, mnoho úložného místa, super vychytávky a stoleček – prostě do multíka skvěle vymyšlené. Perfektní bylo i rychlé jednání a montáž. Prostě Valdu z viviboxu a jeho tým vřele doporučujeme.

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *