Akce !

Fotovoltaický solární panel přenosný skládací 12V/100W

Original price was: 5.999 Kč.Current price is: 2.999 Kč. s DPH

Výprodej
-přímý USB výstup
-bezpečný a skladný
-použitelný i mimo auto(přímé USB)
 
Kategorie:

Popis

NEJUŽITEČNĚJŠÍ pomocník při kempování.

Bez elektické energie se dnes již velmi těžko kempuje. Potřebujeme mít k dispozici lednici, nabíjet mobily, tablety a jiná zařízení, večer si posvítíme ap. Pokud jste v oficiálním kempu máte k dispozici přípojku 230V. Pokud však vyjíždíte mimo kemp tzv. free camping , který je stále oblíbenější, musíte pamatovat na dostatečné množství energie v baterii. Alternativou je druhá baterie ale i ta se vybíjí a tím vás omezuje v době, kterou strávíte na jednom krásném místě.

Kde vzít potřebnou energii? Už vím, namontuji si na střechu auta solární panel!

A tak se stalo. Jenže po příjezdu do přírody žena trvala na tom aby auto bylo ve stínu. „Přece nebudu spát v rozpáleném autě.“ No ale solar ve stínu moc nefunguje. AHA chybička se vloudila. Musím na to jinak. Baterie z traktoru to spraví. Hmmm, taky ne, je těžká, velká a hlavně olověná co vypouští smradíky.

ŘEŠENÍ JE JEDNODUCHÉ

Náš solární panel splňuje přesně všechny podmínky pro získání soběstačnosti a nezávislosti. Energii za nás vyrábí slunce. Solární panel stačí dát na slunce, auto do stínu a spokojenost na všech stranách. Výkon našeho solárního panelu je dostatečný k napájení vašeho největšího spotřebiče elektřiny, kompresorové lednice.

Výhodou solární sady je rekordní doba instalace a bezkonkurenční cena! S tímto solárním panelem nemusíte žádné solární moduly lepit . Není třeba provádět žádné změny vozidla.

Skládací fotofoltaický panel najde uplatnění jako doplňkový zdroj energie. Je snadno přenositelný a díky integrovanému regulátoru MPPT i snadno instalovatelný. Přívodní kabel se pomocí krokosvorek připojí rovnou k baterii. Síťová nabíječka či jiné zdroje energie můžou baterii rovněž současně nabíjet.

Vhodné doplňky:

Baterie 100Ah trakční nebo LIFEPO4 a BATERIOVÉ PROPOJOVACÍ RELÉ CYRIX-CT 12/24V 120A

Parametry:
Typ: Solarfam SZ-100–60MF, monokrystalický
Max.napětí naprázdno Voc=23,40V
Max.zkratový proud Isc=5,57A
Max.napětí při výkonu 100W: Vmp=19,8V
Max.proud při výkonu 100W: Imp=5,05A
Pracovní teplota: –40°C až +80°C
Systémové napětí: 12V

Výstupy:
DC zdířka 5,5×2,1mm – přímý výstup ze solárních článků
Včetně kabelu. Lze připojit do regulátoru nebo přímo na svorky baterie
1× USB A: 5V/3A
1× USB A : 5V/3A, 9V/2A, 12V/1,5A

Rozměry:
Rozložený: 1530×520×3mm
Složený: 520×430×50mm
Hmotnost: 4,2kg