Akce !

Fotovoltaický solární panel přenosný skládací EcoFlow 110W

Original price was: 6.990 Kč.Current price is: 5.999 Kč. s DPH

Malé rozměry – vysoký výkon – voděodolný

Solární panel – vysoce efektivní monokrystalické křemíkové články, výkon 110 W, voděodolné, skladné a polohovatelné. Se solárním panelem EcoFlow o výkonu 110 W nemusíte mít obavy z míst, kde není elektrická zásuvka. Panel se vyznačuje vysokou efektivitou

Kategorie:

Popis

EcoFlow solární panel 110W

Nabijte své přenosné nabíjecí stanice a elektronická zařízení pomocí 110W solárního panelu od EcoFlow. Panel obsahuje čtyři sekce, které se skládají na 51,4 x 42 x 2,4 cm a váží pouhých 6 kg. Panel je vybaven konektorem MC4 pro kompatibilitu s mnoha stanicemi, včetně EcoFlow RIVER a DELTA. Pomocí technologie monokrystalického křemíku dosahuje panel účinnost až 22 %. Lze jej spojit až se třemi dalšími 110W solárními panely pro zvýšený výkon a rychlejší nabíjení. Skládací stojan umožňuje optimální umístění panelu ke slunečním paprskům.

Přenosné a skladné

110 W solární panely EcoFlow se dají v případě potřeby lehce složit a transportovat na jiné místo. Rozložení a připojení je také naprostá hračka. Skořepinové pouzdro pro přenášení lze využít také jako stojan pro přesné nastavení úhlu panelu ke slunečním paprskům. Pokud potřebujete propojit více solárních panelů, stojan poslouží také k tomu, aby si panely vzájemně nestínily a nedocházelo tak se snižování výkonu.

Pokročilá technologie a vysoká účinnost

Panely jsou osazeny monokrystalickými křemíkovými články s garantovanou efektivitou konverze energie až 22 % za příznivého počasí. Pro dosažení maximálního výkonu je třeba panely vystavit přímému slunečnímu záření.

Chytrá solární energie

Solární panel EcoFlow lze připojit k bateriové stanici EcoFlow a využít tak pokročilý solární regulátor nabíjení MPPT. Ten detekuje proud a napětí v reálném čase a poskytuje nejlepší možný výkon v závislosti na změnách počasí.

Vysoká kompatibilita

Standardní solární MC4 konektor zajišťuje kompatibilitu také s ostatními zařízeními, která jsou běžně dostupná na trhu. Pokud však chcete dosáhnout opravdu maximálního výkonu a účinnosti, připojte panely k bateriové stanici EcoFlow DELTA.

Extrémní odolnost

110 W solární panely EcoFlow vám kryjí záda za všech okolností a za každého počasí. Díky stupni krytí IP67 jsou naprosto prachuvzdorné a voděodolné, takže jsou jako stvořené pro outdoorové aktivity. Navíc 0,2 mm tenký ochranný ETFE UV filtr chrání povrch produktu a zvyšuje tak tím jeho životnost.

Technické parametry

  • Jmenovitý výkon: 110 W (+/- 5 W)
  • Napětí naprázdno: 21, V (Vmp 18,5 V)
  • Proud nakrátko: 6,3 A (Imp 6,0 A)
  • Účinnost: 21-22 %
  • Typ článků: Monokrystalický křemík
  • Typ konektoru: MC4
  • Hmotnost: 6 kg (solární panel samotný 6 kg)
  • Rozměry – rozložený: 51,4 x 158 x 2,4 cm
  • Rozměry – složený: 51,4 x 42 x 2,4 cm
  • Rozsah provozních a skladovacích teplot: -20 °C až 85 °C