Fotovoltaický solární panel FLEX 12V50W s kabeláží

1.990  s DPH

Nejprodávanější flexibilní fotovoltaický solární panel

Kategorie:

Popis

Fotovoltaický solární panel  FLEX 12V50W s kabeláží se uchycuje pomocí přísavek na čelní sklo z venkovní strany.

Výhodou  je rekordní doba instalace a bezkonkurenční cena! S tímto solárním panelem nemusíte žádné solární moduly lepit . Není třeba provádět žádné změny vozidla.

 Flexibilní monokrystalický panel s výstupem 12V a USB pro nabíjení baterií, telefonů, powerbank a pod. Ideální řešení pro Vaši autobaterii v případě delší odstávky vozidla, kdy trvale připojené spotřebiče, jako je řídící jednotka, autorádio nebo dálkové ovládání dokážou vybít startovací baterii i za pouhý týden. Přiložený kabel zapojte do zásuvky 12V (nutné trvalé propojení s baterií, nikoli přesklíček zapalování), panel umístěte pomocí přísavek za okno a Vaši baterii bude dodávána potřebná energie pro kompenzaci spotřeby připojených zařízení a samovybíjení. Panel je rovněž možno využít jakozáložní zdroj pro nabíjení telefonů, powerbank apod.

Specifikace:
Max.výkon: 50W
Max.proud při plném výkonu (Imp): 2,78A
Max.výstupní napětí při plném výkonu (Vmp): 18V
Výstup pro nabíjení 12V baterie: napětí Vmp-max.18V
Výstup USB: max.5,1V/2,1A
Kontrolka LED: při max.osvitu svítí, při nízkém osvitu bliká
Rozměry: 540×560×2mm

Obsah balení:
1× flexibilní panel
4×odnímatelná přísavka
1× kabel 12V s autokonektorem (1m)
1× kabel 12V se svorkami (1m)
1× kabel USB s 10 různými koncovkami (USB mini, USB micro, iPhone, DC jack Nokia atd.)

Upozornění:
FV panel je osazen step-down měničem pro napájení USB výstupu, výstup 12V regulátor nemá. S ohledem na výkon panelu však můžete připojit baterii nad 60Ah přímo a trvale bez rizika jejího poškození. Probaterii do 60Ah a jen v případě dlouhodobého osvitu použijte jakýkoli PWM regulátor. Po dobu několika hodin lze připojit bez regulátoru baterie, které snesou nabíjecí proud max. 2,78A.